Отруєння Скрипаля: Британська розвідка зробила важливу заяву

Великобританська розвідка МІ5 вважає отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії спробою вбивства, за якою може стояти Росія, зазначає 24tv.ua.

Журналісти «Радіо Свободи» провели розслідування щодо отруєння Сергія Скрипаля у Британії та з’ясували, що цілком імовірного, що колишнього військового розвідника було отруєно фентанілом.

Цю ж речовину використовували російські силовики під час штурму захопленого терористами театрального центру на Дубровці в 2002 році.

У британській розвідці МІ5, у якій Сергій Скрипаль працював під прикриттям, також зазначають, що отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки пов’язане з Росією. Про це повідомляє The Times з посиланням на джерела.

І в поліції, і у розвідці МІ5 вважають, що початкові факти розслідування наштовхують на те, що це була спонсорована державою спробою вбивства.

Та попри це, у британській розвідці не відкидають таких версій як спроба суперників скомпрометувати Росію і режим глави Кремля Володимира Путіна, або ж це міг бути і приватний конфлікт.

 

 

 

 

Читайте також:

У Британії ймовірно отруїли російського шпигуна

1 thought on “Отруєння Скрипаля: Британська розвідка зробила важливу заяву”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *