Чому західні лідери ігнорують переобрання Путіна: пояснення екс-посла США

Ігнорування західними лідерами перемоги Путіна на президентських виборах було обумовлено тим, що самі вибори були «несправжніми», не відповідали демстандартам.

Таку думку висловив в ексклюзивному коментарі Укрінформу в американській столиці  колишній посол США в Україні Джон Гербст.

«Деякі лідери привітали (Путіна – ред.), але їх не так уже й багато. Причина, чому інші не зателефонували, полягає в тому, що ці вибори не були справжніми«, — зауважив колишній високопоставлений дипломат, який зараз очолює Євразійський центр ім. Діну Патрісіу аналітичного центру Атлантична рада.

Він уточнив, що зазвичай в дипломатичній практиці телефонні дзвінки з привітаннями здійснюються впродовж 24 годин після проведення виборів.

Гербст також звернув увагу на хитке економічне становище в Росії, яке має президент Путін на початку свого нового терміну. За його словами, в РФ не відбулося економічних реформ, й більше того, їх не очікується.

«Російська економіка має дуже низькі показники зростання, і зараз ми спостерігаємо період стагнації, застою. Це може тривати впродовж певного часу», — зауважив колишній посол.

Він висловив впевненість, що економічна стагнація в Росії продовжиться, допоки не буде змінене нинішнє керівництво держави.

«Але це може тривати й більше десяти років», — наголосив він.

Відповідаючи на запитання, чого можна очікувати від Росії в питаннях українського врегулювання після виборів, експерт зауважив, що останнім часом у Москві стала простежуватися позиція йти на компроміси.

«Ми побачили цікаві публікації по цій темі з боку російських експертних установ протягом останніх двох з половиною місяців. Чи призведе це до зміни в політиці — вже окреме питання», — зауважив Гербст.

Водночас, за його словами, в Москві посилюється розуміння, що агресія на Донбасі – справа безуспішна, і щось потрібно змінювати.

 

 

 

 

Читайте також:

Путін отримує майже 77% відсотків голосів на виборах: Європейські лідери не поспішають вітати

1 thought on “Чому західні лідери ігнорують переобрання Путіна: пояснення екс-посла США”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *