ХНУ урочисто зустрів своїх першокурсників-2017

1 вересня Хмельницький національний університет урочисто вітав своїх вступників-першачків, тих щасливчиків, які змінили свій статус з абітурієнта та стали студентами одного з найбільш відомих ВУЗів Хмельниччини.

Ця вагома та радісна, як для університета, так і для студентів та їх батьків, подія пройшла у традиційному руслі на стадіоні вищого навчального закладу: студенти ХНУ внесли державний прапор України та прапор Хмельницького національного університету, підняття яких відбувалось під супровід Гімну України та Гімну Хмельницького національного університету. А потім усіх присутніх вітали очільники ХНУ.

За давньою традицією студенти першого курсу отримали ключ, що відкриває двері до «Країни знань», та символічний студентський квиток.

Багато студентів-спортсменів навчаються у ХНУ. Ці молоді дівчата та хлопці гідно представляють свій ВУЗ та Україну на різноманітних змаганнях та конкурсах, виборюючи нагороди та здобуваючи призові місця. Саме тому під час урочистостей з нагоди посвяти найкращі спортсмени продемонстрували усім присутнім свої здібності.

А на завершення для гостей урочистої церемонії посвяти у студенти пролунали вокальні вітання від талановитих учасників Центру культури та естетичного виховання студентів ХНУ, до складу якого входять творчі колективи та об’єднання, а народний ансамбль «Юність Поділля» презентував від себе хореографічну композицію «Подільський гопак».

Довідково:

Хмельницький національний університет – найбільший на Поділлі вищий навчальний заклад, який готує спеціалістів з багатьох галузей знань і проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу. Університет був заснований у 1962 році. За час свого існування він пройшов шлях від загальнотехнічного факультету Українського поліграфічного інституту до Хмельницького національного університету, який має найвищий ІV рівень акредитації

 

 

 

 

 

1 thought on “ХНУ урочисто зустрів своїх першокурсників-2017”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *