20% населення України готові вийти на протести, політикам вірять — 6%

В Україні зберігається високий рівень соціальної напруги. Згідно з соціологічними дослідженнями, зараз на протести готові вийти 20% населення. Люди хочуть бачити результати боротьби з корупцією та закінчення війни, пише 24tv.ua.

За час незалежності українці зневірились у політичних партіях – при владі вони, чи в опозиції. Зараз їм довіряють лише 6% виборців. Таку цифру наводять соціологи, які провели опитування цього літа.

Чверть століття соціологи відстежують рівень соціальної напруженості та протестної активності українців. Цьогоріч опитали 1800 співгромадян і понад 60% вважають рівень напруженості високий.

І винні у цьому усі гілки влади, політики, олігархи. Очільник РФ Путін, який розв’язав війну на Донбасі – на 4 місці. Та саме події в АТО хвилюють українців найбільше – для двох з трьох опитаних – це головний чинник напруги в державі.

Є розуміння того, що попри гострі суспільні проблеми, попри їх нагальність існує серйозна зовнішня загроза – агресор, який лише і чекає на внутрішнє ослаблення, на міжусобиці. Щоб завдати останнього удару,
– сказав представник Національного інституту стратегічних досліджень Петро Бурковський.

Люди хочуть боротьби із корупцією, покращення добробуту, миру на Донбасі і впливу суспільства на прийняття рішень. Але в покращення половина опитаних – не вірить.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *