Рекордний флешмоб від Хмельницького політехнічного коледжу: 1961 учасник у вишиванці

17 травня, у День вишиванки, на стадіоні Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» пройшов масштабний флешмоб під назвою «Україно моя вишивана».

Більше того, подія зафіксована у Книзі рекордів України за кількістю учасників у вишиванках, котрі створили форму тризуба. Для фіксації рекорду було запрошено експерта Національного реєстру рекордів України. Зафіксовано, що у флешмобі взяла участь 1961 людина, одягнена у вишиванку.

До святкового флешмобу та встановлення рекорду також долучився і Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Привітав учасників зі світлим позитивним святом національної вишиванки.

“Сьогодні, коли я прийшов у вашу політехнічну родину і побачив це різноманіття вишиванок різних кольорів, з різними орнаментами, мушу сказати це – фантастично. Насправді, українці мають пишатися тим, що мають такий різновид одягу, тим, що мають свій оберіг –  свою вишиванку”.

Крім Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» у вишиванковому рекорді взяли участь школи № 25 ім. І. Огієнка та № 30.

Сьогодні у Хмельницькому на майдані Незалежності вишиванковий флешмоб «Подільський Орнамент» організувала і студентська рада Хмельницького національного університету.

 

 

 

Читайте також:

Вишиваний тризуб у Хмельницькому

Джерело: ХМР

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *